Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 17 травня 2019 р.

Вишиванка об’єднує серця


Одягнімо, друже, вишиванки —
Наш чарівний український стрій.
Не для когось, не для забаганки,
А для себе, вірний друже мій.
У культурі практично будь-якого народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. Вишиванка - яскравий приклад і підтвердження цьому. Кольоровими нитками вишивка вплетена у наші традиції і найважливіше те, що, маючи вікову історію, вона не втратила своєї популярності і до сьогодні. Більше того, нині можна з впевненістю говорити про відродження українських традицій.
Всесвітній День Вишиванки хоч і недавно започаткований, але вже досяг особливої уваги і розквіту. Саме тому, в третій четвер травня ми вдягаємо  це чудове вбрання – барвисте творіння жіночих рук (майстринь–вишивальниць), демонструючи цим своє українство.
У цей день працівники ЦРБ ім. А.Михайленка  не просто вбралися в національний одяг, а й провели просвітницьку роботу, спрямовану на відновлення національної пам’яті, ознайомлення з традиціями створення і носіння вишиванок.  Адже, як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, бо у стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.
До свята вишиванки бібліотекарі огранізували перегляд літератури «Вишиванка об’єднує серця» та провели промоакцію «Вишиванка – символ Батьківщини».  


 
   

Немає коментарів:

Дописати коментар