Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 16 травня 2019 р.

Ми - європейці


Чи уявляли ви себе коли-небудь мешканцями однієї із західноєвропейських країн? Напевно, не раз. А от учні 10-Б класу гімназії ім. Н.Герасименко (кл. керівник Василь Максимчук) на якийсь час змогли перевтілитися у справжніх британців, французів, німців та італійців. 15 травня на святкуванні Дня Європи у Карлівській ЦРБ ім. А.Михайленка  пройшов квест «Ми - європейці».
Щоб зацікавити учасників їм була запропонована карта, на якій був зображений напрямок маршруту. По цій карті учасники збирали підказки за підказками, проходячи усі етапи країнознавчого квесту. Учні відповідали на запитання про країни Європи, визначали особливості малюнків на європейських прапорах, називали країну та футбольні клуби за емблемами, відгадували страву за поданим рецептом. Та на цьому пошуки не закінчились, послання учасникам команди, залишене у книзі від імені письменника, виголошувало умови наступного завдання. 
Для учасників квесту був розроблений спеціальний маршрут, який включав в себе 4 станції основних зупинок: «Літературна»,  «Краєзнавча», "Історична", "Кулінарна". Наприкінці квесту школярі були нагороджені Подякою за участь у квесті та солодким призом. 


 

Немає коментарів:

Дописати коментар