Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 24 квітня 2019 р.

Все перекреслив урановий атом


...Вже лелека не в'є там гніздечко,
Не лунає там пісня і сміх,
Наче сироти, стали містечка
Без людей нерозумних своїх.
26 квітня 1986 року сталась страшна катастрофа в історії людства -  вибух реактора на Чорнобильській атомній електростанції. Пам'ять про трагедію незагоєною раною залишиться в душі нашого народу. Подвиг, який здійснили ліквідатори Чорнобильської АЕС, ніколи не буде забутий. І саме цій темі була присвячена година пам’яті «Все перекреслив урановий атом», яка пройшла в читальному залі ЦРБ ім. А. Михайленка.
Бібліотекар Ольга Головня розповіла учням 7-А класу ЗОШ №1 (кл. керівник С.Я. Терещенко) про те, що аварія на Чорнобильській атомній електростанції є наймасштабнішою техногенною катастрофою в історії людства. Чорнобиль це нестерпний біль нашого народу, знак планетарної біди і негативного впливу на здоров'я людей.
На захід були запрошені Голова районної громадської організації «Союз Чорнобиль» - Віктор Володимирович Ляскало та ліквідатори аварії на ЧАЕС – Віктор Федорович Одарченко і Олексій Олекандрович Пирлик. Кожен з них розповів про найболючіше, про причини виникнення найбільшої техногенної катастрофи у світі та про подвиг людей, які рятували Україну від страшної біди. 
До уваги присутніх було представлено відеофільм присвячений даній темі «Аварія на Чорнобильській АЕС» та організовано книжково-ілюстративну виставку «33-й Чорнобильський квітень», яка ознайомила читачів з виданнями бібліотеки за даною темою. Вкінці години пам’яті на знак вдячності, школярі вручили ліквідаторам квіти та подарували книги.

Немає коментарів:

Дописати коментар