Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 6 квітня 2019 р.

Хочете жити на втіху, частіше помирайте від сміху


Цей чудовий весняний день не внесено ні в які календарі знаменних чи всенародних свят, але його святкують в багатьох країнах світу. В деяких країнах його називають - День сміху, в інших - День дурня. Це свято стало хорошою дружньою традицією гумору. В цей день прийнято жартувати над близькими людьми та родичами, знайомими і навіть незнайомими людьми. Тож саме у день  прекрасного, веселого та доброзичливого Дня Сміху в ЦРБ ім. А. Михайленка пройшла година гумору «Хочете жити на втіху, частіше помирайте від сміху». На яку завітали учні 7 класу ЗОШ № 1 (кл. керівник Терещенко С.Я.)
Школярі прослухали розповідь бібліотекаря Ольги Головні про заснування цього свята, як його святкують у різних країнах світу. Під час заходу учні із задоволенням зачитували свої улюблені гуморески, розповідали анекдоти та веселі випадки  з життєвого  досвіду. Найцікавішим моментом свята стали ігри на вміння жартувати «Шукачі», «Усміхнене обличчя», «Попелюшка». Як всім нам добре відомо сміх продовжує життя, тож у читальному залі вирувала справжня атмосфера гумору та сміху. 
Також до уваги користувачів представлена книжкова виставка «Прочитай і усміхнись», де представлені збірки авторів, які навіть найсерйозніших людей заставлять посміхнутися. Адже саме почуття гумору заставляє кожного з нас наповнювати цей світ Радістю і  Любов'ю. Гумор - це не просто сміх, це - сміхотерапія!Немає коментарів:

Дописати коментар