Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 28 лютого 2019 р.

Стратегія розвитку бібліотек в інформаційному суспільстві

Професія бібліотекаря вимагає глибокої обізнаності з усіма складовими бібліотечної діяльності, систематичного оновлення знань, постійного ознайомлення з новинками фахової літератури та періодичних видань. Головним завданням районної бібліотеки як методичного центру книгозбірень району є донесення до колег нової інформації, кращого досвіду, дієвих форм і методів роботи з користувачами. Однією із форм підвищення кваліфікації є семінари.
Так 28.02.2019 року в приміщенні районної бібліотеки для дітей пройшов семінар працівників книгозбірень району на тему: «Стратегія розвитку бібліотек в інформаційному суспільстві» на якому розглядались такі  питання як шляхи підвищення іміджу сільської бібліотеки; специфіка роботи з користувачем та книгою у сільській бібліотеці, впровадження інноваційних технологій в обслуговуванні користувачів: розширення асортименту послуг бібліотек, нові моделі організації бібліотечного обслуговування,  доступ громадян до офіційної інформації в бібліотеках-філіалах.
Розпочала семінар начальник відділу культури і туризму Карлівської райдержадміністрації Обифіст Тетяна Валентинівна, яка провела аналіз роботи бібліотек району за 2018 рік та наголосила щодо пріоритетних напрямків роботи на 2019 рік, необхідності бібліотекам нових ідей, нових проектів. Зміни, які відбуваються в державі потребують нових рішень, нових підходів, нового стилю та діалогу.
Директор централізованої бібліотечної системи Григоренко Ірина Володимирівна наголосила щодо систематичного вдосконалення роботи та освоєння комп’ютерної грамотності, правилам використання Інтернет-простору та його можливостей для ефективності бібліотечної діяльності та якісного задоволення інформаційних потреб сучасного користувача.
На семінар була запрошена Бахмач Наталія Петрівна начальник відділу  з питань надання адміністративних послуг райдержадміністрації, яка надала інформації щодо послуг Центру, а саме: реєстрації місця проживання, видачі відомостей з Державного земельного кадастру, державної реєстрації прав на нерухоме майно та їх обтяжень та як подати електронну заявку щодо надання послуг на електронні адреси сайтів.
Спеціаліст по обслуговуванню клієнтів ПриватБанку Бровко Яна Валентинівна показала присутнім як клієнти банку та користувачі Приват24 можуть швидко отримати електронний цифровий підпис.
Наприкінці семінару працівники бібліотек району взяли участь у Всеукраїнському анкетуванні «Професійні якості бібліотекаря з різним стажем роботи», яке  проводить Державна бібліотека України для юнацтва.
  

Немає коментарів:

Дописати коментар