Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 12 лютого 2019 р.

Були ми там, куди нас кликав час


15 лютого в Україні відзначається День вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 30-та річниця виведення військ із Афганістану. До цієї дати в читальному залі ЦРБ ім. А.Михайленка пройшла година-спомин «Були ми там, куди нас кликав час» на яку завітали учні 10 класу ЗОШ № 3 (кл. керівник Шведенко О.М).  
Бібліотекар Ольга Головня розповіла учням історичні факти про афганську війну, та згадала наших земляків які виконували свій інтернаціональний обов’язок в Афганістані. Під час години-спомину юнаки та дівчата ознайомилися з масштабами складних і неоднозначних подій в Афганістані та переглянули документальний відео фрагмент «Вічний біль – Афганістан». Захід супроводжували вірші про афганську війну, які продекламували учні. А перегляд літератури «Цей одвічний біль - Афганістан» звернув увагу користувачів  на літературу про афганську війну та події того часу. 
На зустріч були запрошені голова районної спілки ветеранів Афганістану – Мартинюк Валерій Володимирович та воїн-інтернаціоналіст – Шуть Микола Євгенійович.  Ці люди пройшли через жахи війни, через втрати та страждання, вони розповіли про те, що бачили і відчували в той час. Афганська війна ще довго буде нагадувати про себе, поки живі матері й батьки, які втратили синів. Вона буде жити в пам’яті дітей, які виросли без батьків. Багато з них зовсім не знали тепла батьківських рук, інші ж все життя будуть берегти дитячі спогади про них. Час невблаганно робить свою справу. В глибину історії відходить війна... І дай Бог, щоб нікому і ніколи не довелося пережити такі страшні часи.


Немає коментарів:

Дописати коментар