Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 19 грудня 2018 р.

День для дива


          Передноворічна пора – найкращий час для приємних сюрпризів.  Це довгоочікуваний час, коли здійснюються всі мрії. Зустріч із святим Миколаєм – це особлива подія в житті кожної людини, особливо  для людей з обмеженими фізичними можливостями, які не перестають вірити у чудеса.
До цього свята працівники ЦРБ ім. А.Михайленка готувалися заздалегідь і саме 19 грудня провели годину гарного настрою «День для дива». Бібліотекар Анна Верпета та бібліограф Марина Плюта розповіли гостям, як це свято святкують у нас на Україні та в інших державах, адже Святий Миколай своїм милосердям заслужив винагороду у Бога – благодать творіння чудес.
Гостям було запропоновано відгадати зимові загадки, згадати прислів’я і приказки та заспівати новорічних пісень. З великим азартом дорослі взяли участь у конкурсах «Мозаїка», «Театральний», «Новорічна пісня», «Хто спритніший», «Продовж вітання», «Куховар». Присутні із задоволенням зачитали один одному новорічні вітання.
А наслідуючи щедрість Миколая, голова районного товариства інвалідів Ніна Кураксіна пригостила всіх солодощами та подарувала дарунки. 

 


Немає коментарів:

Дописати коментар