Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 10 жовтня 2018 р.

Живий голос далекої епохи

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Упродовж століть воно набуло особливо важливого змісту, оскільки пов’язане із боротьбою за свободу та порятунком від ворогів. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому у часи незалежності Свято Покрови почало відзначатися ще і як День українського козацтва.
Для нас це свято не тільки народне і релігійне, а й національне. Воно єднає країну, закликає усіх до згуртованості перед сучасними викликами та загрозами. Нині, коли на східних теренах України точиться боротьба за незалежність держави, ми маємо бути гідними спадкоємцями духовних цінностей та продовжувачами багатих традицій і славних справ предків. 
З цією метою учасники літературного молодіжного клубу «Джерело» при ЦРБ ім. А.Михайленка зустрілися у грі-змаганні, щоб продемонструвати силу, вправність, кмітливість. Впродовж заходу в приміщенні бібліотеки панував справжній козацький дух і просто дружня атмосфера.

Немає коментарів:

Дописати коментар