Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 1 жовтня 2018 р.

Від знання до безпеки


   У стінах Карлівського РБК вперше провівся інформаційно-просвітницький квест «Від знання до безпеки». В ньому взяли участь 70 юнаків, це учні Карлівської ЗОШ та професійно-технічного училища. Метою проведення квесту стало підвищення рівня обізнаності суспільства і, безпосередньо, підліткової аудиторії щодо прав дітей та їх захисту шляхом доручення молоді до інноваційного інтерактивного заходу.
  Квест передбачав демонстрацію знань у сфері захисту здоров’я, дотримання прав та обов’язків людини, а також перевірку фізичної витривалості. Основними локаціями квесту стали: «Від знання до безпеки», «Мозковий штурм», «Я знаю, а ти?», «Сюрпризи кохання», «Державність», «Мій друг – дорожній рух», «Збір по тривозі», «Стопнасильство», «Правова вікторина», «Правовий спортзал».
  Щоб краще зрозуміти дану тему, та допомогти школярам справитися з завданнями бібліотекарі Карлівської ЦРБ ім. А.Михайленка організували перегляд літератури «Від знання до безпеки». Учасники мали можливість ознайомитися з представленою літературою, яка викликає бажання дотримуватися правил безпечної поведінки і, як наслідок, – збереження власного життя.

Немає коментарів:

Дописати коментар