Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 12 жовтня 2017 р.

"Пісенний вінок" Ганни Бенько


  Читальна зала Карлівської районної бібліотеки ім. А.Михайленка поволі наповнювалась сяйвом очей, чарівними посмішками, тихою розмовою. Це після літнього відпочинку зібрались на своє засідання члени жіночого літературно-мистецького клубу «Елегія», що діє при бібліотеці. Жінки елегантного віку, які полюбляють музику, літературу, театр знайшли тут своїх однодумців, подруг. А 3 жовтня учасниці клубу радо зустрілись зі своєю землячкою, справжньою берегинею української народної пісні Ганною Бенько.
    Цього року пані Ганна відзначила дві ювілейні дати: 70-річчя з дня народження та 55-річчя творчої діяльності. Ніщо так яскраво не передасть душу, мрії, захоплення, характер людини, ніж та справа, якій вона віддана. А у випадку з Ганною Іванівною це – українська пісня. Виспівана серцем, вона відображає ніжність, душевне тепло, заглиблення у внутрішній світ та інтимні почуття. Все це вдалось передати своїм слухачам під час виконання пісень «Запрошення», «Миленький», «Ой, ти гаю, мій гаю», «Мамині яблуні». Перш ніж виконати романс «В саду осіннім айстри білі», пані Ганна розповіла, що на його мелодію російський композитор Терентьєв створив пісню «Вот кто-то с горочки спустился».
    Ганна Іванівна зросла на піснях, які чула у рідному селі від дівчат, найповніше красу народних пісень відкрив керівник гурту «Рідна пісня» Василь Триліс. На жаль, гурту вже немає, але співачка продовжує нести до сердець перлини народної творчості.
Немає коментарів:

Дописати коментар