Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 17 березня 2017 р.

Без минулого – нема майбутнього

    В усіх народів світу існує повір’я, що той, хто забув звичаї своїх батьків, свій родовід, карається людьми і Богом. Він блукає по світі як блудний син, і ніде не може знайти собі притулку, бо він загублений для свого народу Щоб по-справжньому любити рідний край, бути гідним патріотом своєї Батьківщини, необхідно вивчати його історію, мову, культуру.
    З метою популяризації  літератури із народознавства, національних традицій, звичаїв, збереження історії нашого народу та щоб пробудити цікавість дітей до народної символіки працівники бібліотеки підготували та провели урок народної мудрості «Без минулого – нема майбутнього». На захід, який охопив період сивої давнини України, побуту її народу, народні , релігійні, родинні традиції були запрошені учні 8 – Б класу гімназії ім. Н.Герасименко. Бібліотекар Світлана Глазко розповіла про звичаї та обряди,  народну символіку українців, про обереги рідного дому, ознайомила присутніх з речами декоративно-ужиткового мистецтва, що зібрані в «Світлиці» РБК.
    Завдяки проведенню таких заходів  діти усвідомлюють, що вони є частинкою великого українського народу і в кожного з них є своя рідна Батьківщина.

Немає коментарів:

Дописати коментар