Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 13 березня 2017 р.

Нові книги на полицях бібліотеки

Макіавеллі, Нікколо
Державотворець / Нікколо Макіавеллі; переклад Валентини Балог. – К. : Арій, 2015. – 224 с. – (Антологія мудрості)
«Державотворець» - це політичний тракт, який являє собою збірник правил успішної політичної діяльності, створений з історичного та практичного досвіду існування людської природи, що залишається незмінною за всіх політичних устроїв, які проходять природний цикл розквіту та занепаду.

Авдєєнко В.А.
Київський патерик. 17 непростих питань української історії / Віктор Авдєєнко; пер. з рос. О.А.Концевич. – Харків: Орбіта, 2016. – 219 с.
Ким насправді були літописні поляни? Хто автор «Слова о полку Ігоревім»? Куди поділися хозари і звідки взялися козаки?
Про все це – і не тільки – докладно і захоплююче розповідає історик, журналіст, письменник Віктор Авдєєнко.Ігор Моісєєнко
Ідея гармонії – Українська національна Ідея : К.: Дніпро, 2016. – 176 с.
«Представленою філософською доктриною автор «Ідеї гармонії…» не тільки вперше сформулював та емпірично обґрунтував дієву Українську національну Ідею, але й пропонує шляхом внесення Української національної Ідеї в Конституцію України та утвердження її окремим Законом у стислі строки сприяти тому, аби кожен українець, кожен громадянин України іншої національності відчув її благотворний вплив».


Геращенко О.Л.
Економіка XXI: країни, підприємства, людини / Олексій Геращенко; пер. з рос. М.В.Скоробагатова. – К.: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 303 с. : іл.
У цій книжці ви дізнаєтеся про еволюцію економічних поглядів і найсучасніші підходи XXI століття, розглянете питання економічної успішності на різних рівнях – країни, підприємства та людини.
Юнґ К. Ґ. Aion: Нариси щодо символіки самотності / Переклала з німецької Катерина Котюк; науковий редактор українського видання Олег Фешовець. – Львів: Видавництво «Астролябія», 2016. – 432 с.
Ця книга належить до найважливіших пізніх творінь автора і розвиває проблематику, опрацьовану в його збірці нарисів «Архетипи і колективне несвідоме».
Палій, Олександр
25 перемог України / Олександр Палій. – 3-тє вид. – К.: К.І.С., 2016. – 120 с.
Книга популярно викладає історичні події, пов’язані з Україною, що справили найбільший вплив на світову, європейську та українську історію. Перчені в книзі факти визнані й підтверджені академічною наукою.
Степовик Д.В.
Церква і українське суспільство у XIX столітті ( Боротьба українських християн за свою самобутність у XIX ст.) : Нове вид.: К.: Дніпро, 2016. – 136 с.
У книзі висвітлюється: стан і статус православ’я, греко-католицизму, римо-католицизму, протестантизму в Україні у XIX ст.  у їх відношеннях до української національної духовності і культури.В.Брехуненко, В.Ковальчук, М.Ковальчук, В.Корнієнко.
«Братня» навала. Війни Росії проти України XIIXXI ст. – Київ, 2016. – 248 с.
У книзі в науково-популярному форматі розглядаються численні російсько-українські війни включно з Вітчизняною війною українців за незалежність, яка розпочалася зі вторгнення російських окупантів в Україну в лютому 2014 р.Мицик Ю.А.
Чигирин – гетьманська столиця. – К.: ТОВ «Видавництво ’’Кліо’’», 2016. – 392 с.
Це видання є першим узагальнюючим дослідженням з історії гетьманської столиці – Чигирина, з яким пов’язані часи Національно-визвольної війни українського народу 1648-1658 р.р., часи Руїни і гайдамацького руху. У ньому висвітлюється також історія Чигиринського полку та низки населених пунктів на його території (Суботів, Медведівка та ін.)Ю, Лі Куан
Із третього світу в перший. Історія Сінгапуру: 1965-2000. Пер. з англ. Є.Сагайдака. – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2017. – 760 с. 
«Із третього світу в перший» - спогади Лі Куана Ю, які охоплюють період з 1965 по 2000 рік. У 1965 році Сінгапур здобув незалежність. З того часу його батькові-засновнику, Лі Куану Ю, довелося вирішити чимало проблем. 

Немає коментарів:

Дописати коментар