Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 5 липня 2016 р.

Література об’єднує серця

  
  Літо – це не тільки пора пасивного відпочинку, а чудовий час для нових зустрічей, вражень, спілкування. Комусь цікаві спортивні розваги, а дехто віддає перевагу мистецтву. Так, 2-го липня за ініціативи активних та творчих юнаків та дівчат у стінах Карлівської ЦРБ ім. А. Михайленка відбувся літературний вечір.
  Організатором дійства стала юна поетеса Анастасія Юхно, яка агітувала молодь міста та району провести час за теплими розмовами, літературою та піснями під акустику. Ця ідея сподобалася багатьом, адже поетичне слово завжди зворушувало душі людей, а карлівчани  – не виключення.
  Кожен із учасників читав те, що йому до душі. Власні твори презентували Максим Балясов, Анастасія Юхно, Адель Четверікова та Богдан Шахов. Олександра Шпак порадувала присутніх творами сучасних українських поетів. Ярослава Мацак зуміла доторкнутися до серця кожного віршем Віктора Баранова «До українців». Анна Хівренко представила до уваги прозовий уривок із книги улюбленого письменника.
  Не обійшлося і без музичної паузи. Для присутніх грав уже відомий усім гурт «ЇжакИ» у частковому складі (Олег Губарь та Максим Балясов), а співав – Євген Пономарьов. Хлопці виконали пару кавер-пісень та власну пісню «Це вона», яку випустили не так давно.
  Усі присутні отримали позитивні враження від літературного вечора. Учасники вірять, що такі зустрічі стануть доброю традицією у нашому місті, а література все більше і більше об’єднуватиме серця!
  Віримо, що кожен день цих юних дарувань буде розфарбований яскравими свіжими кольорами, а самі вони будуть сповнені бажанням змінювати цей світ, будувати майбутнє власними руками, створювати кожен свій унікальний образ, жити повним, справжнім життям,  і обов’язково… не забувати творити і мріяти.Немає коментарів:

Дописати коментар