Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 10 червня 2016 р.

У краси немає вихідних


   Настрій жінки найчастіше залежить від погоди, настрою та її зовнішнього вигляду. Водночас зовнішність, самопочуття і навіть погода змінюються залежно від нашого настрою. Тож нам, жінкам, потрібні яскраві та позитивні емоції.
   А щоб отримати насолоду від теплих сонячних днів, нам потрібно створити правильний настрій, щоб зустріти літо, ще гарнішою, здоровою та бажаною. Тому днями у ЦРБ ім. А.Михайленка відбувся день інформації "У краси немає вихідних".
   Жінки були різного віку, але всі з цікавістю включилися в бесіду "Літу назустріч" по зміні іміджу з бібліографом ЦРБ Мариною Плютою.
   Марина Вікторівна зазначила, щоб вбрання відповідало віку і внутрішнім відчуттям покажіть свою жіночу привабливість, наголосивши на впевненості і чуттєвості за допомогою деталей.
  На зустріч запросили представника компанії "Фаберлік", яка запропонувала найпростіший спосіб побачити "нову себе" - проекспериментувати з макіяжем, змінити зачіску, пофарбувати волосся.
 Присутні мали змогу переглянути відеоряд "Мода - це постійне  оновлення".
 На кінець Марина Плюта порекомендувала гостям робити собі невеличкі подарунки, купувати обновки і настрій неодмінно поліпшиться!
Немає коментарів:

Дописати коментар