Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 10 травня 2016 р.

Дякуємо за перемогу!


  Щороку прекрасної весняної пори, сповненої терпким ароматом бузку, білим цвітом яблунь і теплим сонцем, ми відзначаємо День Перемоги. Така ж прекрасна весна була 71 років тому, у 1945, коли перегорнулася найтяжча, найкривавіша сторінка в історії людства. 9 травня — святкова і трагічна дата водночас, це світле свято з тінню смутку і скорботи за мільйонами загиблих, день поклоніння і пам’яті подвигу тих, хто пожертвував собою заради щасливого і мирного життя майбутніх поколінь.
  З нагоди Дня пам’яті та примирення, Дня Перемоги у бібліотеці проведено годину пам’яті «І подвигу не буде забуття, допоки світ живе під небесами», організовано виставку літератури «Радісний дзвін Перемоги» та видано бібліографічну розвідку «Пам’ятаємо. Пишаємося».
  Ми схиляємо голови перед ветеранами Другої світової, які захистили своїх дітей та онуків від ворога, врятували від голоду та розрухи у важкі післявоєнні часи. На біографіях таких людей зростають нові покоління. Їхній приклад безмежної відданості людям, взаємодопомоги, готовності віддати останнє – важливий і сьогодні.
  Вони перемогли, коли вся країна, весь Світ стали одним цілим.

Дякуємо за Перемогу!

Немає коментарів:

Дописати коментар