Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Чорнобиль у серці України, а тінь його по всій землі


   Чорнобиль… Чорний біль нашої землі. Тридцять років минуло з дня тієї планетарної катастрофи, яку ООН визначила як проблему світового значення.
  Наслідки аварії на Чорнобильській атомній станції негативно вплинули на екологічний, соціально-економічний, демографічний стан в Україні. Про це вели мову учасники години-реквієму «Чорнобиль у серці України, а тінь його по всій землі», яка відбулася 26 квітня у читальній залі нашої бібліотеки.
   З трагічною сторінкою нашої історії ознайомили учнів 9-Б класу ЗОШ №1 бібліотекар Ольга Головня та класний керівник Ірина Замкова. Уявити хід подій, що передував техногенній аварії, допоміг перегляд уривка відеофільму.
 До цього заходу школярі готувалися заздалегідь, опрацьовуючи відповідну літературу, знайомлячись із вражаючою статистикою. Здобутою інформацією вони ділилися під час заходу. 
  На годину–реквієм були запрошені голова районної організації «Союз Чорнобиль» Віктор Ляскало та ліквідатори Олексій Атамашко, Юрій Бровко і Віталій Мирний. Вони пригадали події 30-річної давнини і поділилися спогадами про будні рятівників, згадали тих краян, хто внаслідок радіаційного опромінення не дожив до наших днів…
 Учні подякували ліквідаторам за цікаву розповідь, подарували квіти і обіцяли пам’ятати їхній подвиг.
  Для присутніх була представлена книжкова виставка "Чорнобиль: трагедія, подвиг, пам'ять.
Немає коментарів:

Дописати коментар