Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 22 грудня 2015 р.

Бібліотечні посиденьки "Як у нас на Україні"

  
 
  13 грудня православні християни відзначають свято на честь святого апостола Андрія Первозванного. Це свято, одна з традицій, яка передається українським народом з покоління в покоління. Водночас день Андрія був в народі великим зимовим молодіжним святом. Наша бібліотека не залишилась осторонь та з нагоди свята підготувала для учнів 9- А класу ЗОШ № 1 бібліотечні посиденьки «Як у нас на Україні». Атмосферу фольклорного дійства передавали вишиті рушники, хустини, якими прикрасили приміщення «Світлиці» РБК, у якому відбувалися вечорниці.
  Розпочався захід розповіддю ведучих про походження свята, про звичаї і традиції святкування. Далі серед учнів проводились розважальні дійства. Хлопці брали участь у конкурсі відкушування «калити». Спрогнозувати майбутнє кохання і те, яким воно буде, мали можливість дівчата, випробовуючи свою долю в одному із найпопулярніших ворожінь. Учні брали активну участь у конкурсах «Веселі шаровари», «Панас, хапай нас».
  Веселі конкурси, інтригуючі ворожіння, співи запальних народних пісень, а також смачне частування традиційною стравою української кухні – варениками - все це зуміло подарувати хороший настрій усім присутнім.Немає коментарів:

Дописати коментар