Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 8 жовтня 2015 р.

Свято хранителів мудрості

  Осінньої пори, коли лиш перші ознаки осені торкаються природи, ми всією дружньою сім’єю книголюбів відзначаємо Всеукраїнський День бібліотек. Це свято всіх, хто має хист до творчого читання, ставить книгу вище життєвої суєти та несе знання до людей.
  Бібліотекарі Карлівщини вийшли в цей день на флешмоб, щоб ще раз нагадати пересічним громадянам, що бібліотеки працюють для них. Книгозбірні змінюються, відповідаючи вимогам часу і відкриті для всього нового, але в центрі їх діяльності завжди буде книга – вічна цінність людства.


   На приємні урочистості з нагоди свята колектив Карлівської ЦБС запросили до затишної вітальні Карлівського історико-краєзнавчого музею, з яким бібліотеку поєднує тісна і багаторічна співпраця. Теплі слова вітань, побажання плідної праці, творчих здобутків звучали з уст директора музею Ірини Федорченко та директора Карлівської централізованої бібліотечної системи Наталії Мусієнко. Кращих працівників відзначено грамотами, подяками та подарунками. Родзинкою свята стало пісенне вітання у виконанні В’ячеслава Швецова. 
  З нагоди свята у виставковій залі працівниками районної скарбниці організовано виставку робіт бібліотекарів, що висвітлює їх захоплення, творчий політ, фантазію. Були представлені вироби, виконані у техніках орігамі, бісероплетіння, вишивання, квілінгу та ін.

Бібліотека і книга вічні як саме життя. 
Двері книгозбірень широко відкриті для всіх починань. 
Запрошуємо до співпраці!

Немає коментарів:

Дописати коментар