Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятницю, 17 липня 2015 р.

Книжковий вернісаж


  Прийшло літо – пора відпусток та шкільних канікул, а значить - відпочинку. Влітку корисно не тільки відпочивати, а й вчитися чомусь новому, дізнаватися щось цікаве! А місцем, де можна цікаво і корисно провести свій літній відпочинок, звичайно є бібліотека.
  Співробітники бібліотеки активно долучилися до організації дозвілля читачів і підготували тематичні книжкові виставки і перегляди літератури.
  Є таке відоме твердження, що шахи - це одночасно мистецтво, наука і спорт. І все-таки при всій своїй багатогранності та невичерпності шахи залишаються також і просто грою. Просто приємним проведенням часу де-небудь на пляжі, в парку, на лавочці у дворі або - в останні років 15 - вже і на екрані персонального комп'ютера. Далеко не всім дано домогтися в шахах високих результатів, стати майстром, або, тим більше, гросмейстером. Але отримати задоволення від гри може кожен. Грайте в шахи!
  20 липня святкують День Шахів в України, тож з нагоди свята представляємо виставку-хобі «Шахова мозаїка».

  
  У будь який час, у будь яку пору кожна жінка намагається виглядати привабливою, секрети краси ховаються у тонкощах як зовнішнього вигляду, так і внутрішньої рівноваги та самопочуття. Ви можете бути красивою і доглянутою! Ви неодмінно будете такими – потрібне тільки бажання. Завітайте до бібліотеки і ви станете самою чарівною жінкою! До вашої уваги виставка-порада «Жіноча енциклопедія краси і здоров’я».


До чудо-ліків в гості вирушаймо,
Дивинку щонайменшу помічаймо.
Де материнка, подорожник, молочай,
Повинен знати кожен травознай.
Із вдячністю цілющі трави пийте,
Ростіть на славу й здоровійте!
  Дізнатися про чудодійні властивості рослин допоможе література, представлена на виставці-ікебані «Ліки навколо нас».

   
  В Україна є тисячі храмів і кожен з них по-своєму унікальний. Та є церкви, про які знають не так багато людей, але вони є справжніми витворами мистецтва. Подорож у часі від найдавніших храмів до відносно молодих крок за кроком допоможе допитливому читачеві осягнути заплутану історію сакрального будівництва України.


Немає коментарів:

Дописати коментар