Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 2 лютого 2015 р.

"Червона калина на білому снігу..."

Слава,слава Україні і її народу,
Що своїм життям безцінним захищав свободу,
Що довічну самостійність розумом відстояв,
Тричі слава Україні і її героям.
      29 січня Україна шанує героїв, що загинули в битві під Крутами.  Битва під Крутами – один із важливих сюжетів сучасної української історичної пам’яті, який вже давно перестав сприйматись як рядова історична подія. Битва під Крутами є історичним образом, що має важливе значення для  української ідентичності.
    Згадали вікопомну подію  в  Карлівському історико-краєзнавчому музеї на літературно-історичній годині  «На Аскольдовій могилі український цвіт». Це був спільний захід працівників музею та бібліотеки для учнів гімназії ім. Н.Герасименко. 
  Розповідь про драматичні події минулого перемежовувалася поетичними рядками, поєднувалася з сучасністю.Крути стали початком нової доби в історії України, їх відгомін звучить і сьогодні, в героїчній боротьбі воїнів АТО, що боронять незалежність нашої держави. Бібліотекар Марина Плюта провела інформаційний огляд за матеріалами відкритого перегляду "Червона калина на білому снігу..."
      Кров під Крутами не була пролита марно. З неї, наче з безсмертя, розквітали пелюстки Волі. Крути, без сумніву, були, є і будуть завдяки доблесті молодих студентів, однією з героїчних сторінок нашої історії.

Немає коментарів:

Дописати коментар