Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 6 травня 2014 р.

Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі


  26 квітня 2014 року виповнилося 28 років, як трапилась аварія на Чорнобильській атомній електростанції. Ця страшна біда зачепила своїм чорним крилом Україну, Росію, Білорусь. Маленьке поліське містечко Чорнобиль, якому виповнилося 800 років, зайняло місце в сумнозвісному списку поряд з Хіросімою і Нагасакі. За розрахунками експертів, сумарний викид радіоактивних матеріалів становив 50 мільйонів кюрі, що рівнозначно 500 атомних бомб. З кожним роком людей, які ціною свого життя та здоров'я рятували Україну від наслідків цієї трагедії стає дедалі менше, і саме тому не слід забувати про них.
   З нагоди відзначення річниці трагедії на Чорнобильській АЕС у бібліотеці відбулася година пам'яті "Чорнобиль в серці України, а тінь його по всій землі". На цей захід завітали учні 9 - Б класу ЗОШ №1. Школярі читали вірші, переглядали відеоролик "Чорнобильська трагедія" та здійснили віртуальну екскурсію до Чорнобиля. 
   Чорнобильська біда надовго залишиться в нашій пам'яті. Ще довго ми будемо відчувати на собі її наслідки, ще довго чутимемо її дзвони, які лунатимуть за тими, кого нема...Немає коментарів:

Дописати коментар