Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 13 лютого 2014 р.

Наркоманія та алкоголізм: наслідки завжди драматичні

Працівники бібліотеки ідуть назустріч бажанню користувачів отримати більше інформації щодо вирішення сучасних проблем охорони здоров’я населення, методик оздоровлення, негативних явищ суспільства таких як: наркоманія, СНІД, алкоголізм, шкідливі звички, профілактика туберкульозу і небезпечних захворювань, організовують різноманітні заходи, активними співорганізаторами яких є представники медичних установ, просвітніх та правоохоронних органів.
З метою популяризації здорового способу життя та проведення профілактики ВІЛ – інфекції / СНІДу, попередження вживання дітьми та молоддю наркотичних засобів, алкоголю, тютюну в бібліотеці було проведено урок-застереження «Наркоманія та алкоголізм: наслідки завжди драматичні», на який завітали учні 9 – А класу ЗОШ №1 та спеціаліст РЦСССДМ Мусієнко Марина Юріївна.
    Учні прослухали лекцію бібліотекаря Олександри Таран, на якій розкрито поняття алкоголізму, його стадії та причини підліткового алкоголізму. До уваги школярів була представлена відео презентація «Бережи себе», де наглядно пояснено як найменша доза алкоголю впливає на внутрішні органи та мозок людини.
Кожен з учнів висловив свою думку з приводу явища наркоманії та своєї поведінки у різних ситуаціях. Наслідки вживання наркотиків розглянули на прикладі всесвітньовідомих людей у відеоролику «Прагни бути кращим».
Тож, можна стверджувати, що сьогодні тема здорового способу життя, культури здоров’я є актуальною і цікавою для наших користувачів, в т. ч. і завдячуючи заходам, які проводяться у бібліотеці.
Немає коментарів:

Дописати коментар