Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 26 квітня 2013 р.

Година пам'яті 

"Чорнобильські дзвони"

Птахи складають гімн весні,
Всміхаються до сонця квіти.
А пам'ять лине в моторошні дні,
Гудуть жорстокі дзвони квітня.    Трагедії, що супроводжуються жертвами - аварії, катастрофи, стихійні лиха будь-якого характеру - завжди біль. Біль утрат найрідніших, найближчих людей, крах сподівань і надій.
Чорнобильська трагедія продовжує вражати на відстані часу. Саме вона розколола наше життя на "до" і "після". Спалах над Чорнобильською атомною сліпучим сяйвом висвітлив добро і зло, розум і дурість, співчутливість і злорадство, правду і брехню, висвітлив кожного, хто там працював і хто там жив, хто був поряд з бідою у ту трагічну годину, хто віддав свою молодість, життя і здоров'я заради врятування людей і рідної землі.
            З нагоди 27 річниці аварії на Чорнобильській АЕС у центральній районній бібліотеці була проведена година пам'яті "Чорнобильські дзвони" з учнями 9-А класу гімназії імені Н.Герасименко. Бібліотекар Глазко С.Л. розповіла учням про жахливу трагедію на ЧАЕС. Школярі декламували вірші та переглянули документальні фільми "Чорнобиль через 25 років", "Чорнобильська катастрофа", "Екскурсія до Чорнобиля".


   


Немає коментарів:

Дописати коментар