Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 30 січня 2023 р.

КРУГОВЕРТЬ НОВОРІЧНИХ СВЯТ

Колядки та щедрівки – невід’ємна частина святкування Різдва Христового. Вони створюють неповторну атмосферу, духовний настрій і відчуття радості. Тож з метою збереження українських традицій 13 січня бібліотекарі Публічної бібліотеки ім. А.Михайленка завітали до Карлівської організації людей з інвалідністю пощедрувати та ознайомити присутніх із обрядами святкування різдвяних свят в Україні.

Головною темою заходу були українські традиції зустрічі Нового року – щедрування, маланкування, ворожіння. Приємним сюрпризом стало музичне виконання щедрівок працівниками міського будинку культури та щирі побажання здоров’я, достатку, миру. Більшої радості додали солодкі подарунки від першого заступника міського голови Кобченка Михайла Юрійовича, який щиро привітав всіх присутніх з новорічними свята та побажав всім гараздів і добра.

Свято вертепників і колядників нагадує мешканцям громади про їх українське коріння, повертає до витоків національної культури. Маємо надію, що попри складні обставини, які склались не тільки в Україні, а в усьому світі, народознавчий калейдоскоп «Круговерть новорічних свят» надихнув і покращив настрій присутніх, а почуття Різдвяного дива запанувало у серцях кожного, об'єднавши усіх в одну велику дружню родину.Немає коментарів:

Дописати коментар