Загальна кількість переглядів сторінки

понеділок, 9 травня 2022 р.

Книжкова панорама «В ЇХ СЕРЦЯХ ЖИЛА УКРАЇНА»

 

Чимало літ минуло відтоді, як вивели з Афганістану радянські війська, але рани цієї війни кровоточать і досі. Не можуть матері забути загиблих та покалічених синів, а дружини своїх чоловіків і батьків. За кожним воїном-афганцем своя доля, свій життєвий подвиг, свій крок у безсмертя.

Напередодні 33 річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану та на честь Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав у Публічній бібліотеці ім. А.Михайленка була організована книжкова панорама «В їх серцях жила Україна». Повертатися до чорних сторінок важко, та вирвати їх або забути просто неможливо. Тож, аби не забути – треба зберігати, а щоб зберегти – треба знати.

1 коментар:

  1. Продукция лезвия gillette купить оптом, это отличная идея для начала нового бизнеса. Постоянные распродажи на бритвы джилет фьюжен. Средства для бритья лезвие fusion стильные наборы gillette купить оптом по минимальной стоимости производителя. Не упустите возможность заказать джилет мак 3 кассеты, станки для бритья джиллет фьюжен проглайд, а также любой другой продукт серии gillette mach3 по оптимальной цене!. Хит продаж одноразовые станки gillette 2.

    ВідповістиВидалити