Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 5 березня 2021 р.

Жінці потрібна казка

Коли настає весна і на вулицях з’являються перші весняні квіти, в кожному домі відзначається велике свято – Міжнародний жіночий день – 8 Березня.

З нагоди свята члени громадської організації інвалідів України вже вкотре зібралися в міському будинку культури на поетичне вітання «Жінці потрібна казка». Хороший і святковий настрій їм подарували працівники Публічної бібліотеки ім. А.Михайленка Анна Верпета та Марина Плюта.

Розпочався захід зі слів привітання ведучих, адже усе найдорожче, що є у нашому житті – щастя, радість, надія та кохання – пов’язане з жінкою. До привітань долучилися міський голова Петро Михайлович Світлик та голова організації Ніна Петрівна Кураксіна, які побажали, щоб всі радісні моменти тривали якнайдовше і настрій завжди був, як весняний день. Порадував присутніх віршем «Любіть українок» Володимир Обихвіст. 

В залі панувала  атмосфера свята та гарного настрою. Радісні посмішки на обличчях присутніх засвідчили, що робити приємні сюрпризи не складно, а навпаки -  дуже приємно.
Немає коментарів:

Дописати коментар