Загальна кількість переглядів сторінки

субота, 7 березня 2020 р.

Жінка – це запрошення в щастяНарешті дочекались – прийшла найпрекрасніша пора року, весна! А разом з нею – Міжнародний жіночий день - 8 Березня. Цей день присвячений найчарівнішій, наймилішій, найзагадковішій – жінці!
Жінка – це муза, яка протягом віків надихає чоловіків на звитяжні вчинки, це дбайлива мати, любляча бабуся, прекрасна господиня, ніжна та сильна особистість. Вшанувати жінку-берегиню зібрались члени громадської організації «Союз організації інвалідів України» на літературно-музичний вернісаж "Жінка – це запрошення в щастя".
Перші вітальні слова для усіх присутніх жінок пролунали від чоловіків, які зачитали власні вірші для жінок та заспівали прекрасних пісень кращій половині людства. Продовжила свято Тетяна Швецова з віршем «Я – жінка», яка донесла до усіх слухачів всю глибину та значимість слова «жінка».
Далі лунали найтепліші слова привітань та побажань до усіх чарівних представниць прекрасної статі від бібліотекарів районної бібліотеки Анни Верпети та Марини Плюти. Свято завершилося бурхливими оплесками та численними усмішками прекрасних жінок. 
Наприкінці заходу голова організації інвалідів Ніна Петрівна Кураксіна вручила жінкам подарунки та запросила до солодкого столу, за яким пройшла тепла та душевна бесіда.  

 

Немає коментарів:

Дописати коментар