Загальна кількість переглядів сторінки

середу, 8 січня 2020 р.

Увага! Увага! Новинки літератури!

Джессіка Снайдер Сакс
Мікроби гарні та не дуже. Здоров’я і виживання у світі бактерій.  – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.
Книжка присвячена пам’яті Рікі Ланнетті (1982-2003). У цьому контексті лікування інфекційних хвороб стає не стільки війною з невидимим ворогом, скільки відновленням балансу – іноді зміцненням господаря, коли імунна система стає надто агресивною або починає нехтувати своїм обов’язком тримати кожного мікроба на своєму місці.Флорида Річард
Homo creativus. Як новий клас завойовує світ / пер. з англ. Максим Яковлєв. – К. : Наш формат, 2018. – 432 с.
            У цьому бестселері подано поняття нового економічного класу й показано його визначальну роль у подальшому розвитку суспільного життя. «Homo creativus» дасть вам змогу по-новому поглянути на повсякденну дійсність. Річард Флорида стверджує, що в майбутньому ми побачимо зростання креативного складника в різних сферах діяльності, навіть в економічній.


Щоткіна К.
            Хроніки Томосу /  Катерина Щоткіна. – Х. : Віват, 2019. – 304 с.
     У книжці наведено відомості про виникнення, формування і становлення української церкви, висвітлено гострі питання, що назрівали протягом століть: еволюції та незалежності української кафедри, втрачених і збережених традицій, зв’язку політичних і церковних векторів розвитку нації; пояснено причини і приховані особливості процесу здобуття Україною автокефалії; розглянуто перспективи майбутнього української нації й держави.


 Гелловей С.
Велика четвірка / Пер. з англ.. М. Смагіної – К.: Видавнича група КМ-БУКС, 2019. – 296 с.
Упродовж останніх двадцяти років технологічні компанії-гіганти Apple, Amazon, Facebook і Google забезпечили людству більше можливостей для задоволення матеріальних потреб, спілкування, процвітання і навіть розвитку, ніж будь-яка інша подібна структура за всю історію існування. Намагаючись отримати відповіді на всі ці запитання, Скотт Гелловей, детально аналізує стратегії компаній «Великої четвірки», що приховані за їхніми блискучими обгортками.

Уляна Скицька
НАШІ на карті світу. Історії про людей, якими захоплюється світ {Текст} / Уляна Скицька. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2019 – 320 с. 


«НАШІ на карті світу» - це 80 історій про непересічних людей: українців за походженням чи місцем народження. Книжка журналістки Уляни Скицької – про НАШИХ, людей, яких визнав увесь світ, які змінили хід історії, чиї досягнення дивують і вражають.Юлія Буйських
Жіночі образи української міфології. – Харків : Клуб Сімейного Дозвілля, 2018.
Ця книга є передусім даниною університетській добі, моїм першим науковим зацікавленням, разом із такими «обрядами переходу», як перші експедиції та перші тексти з усіма супровідними очікуваннями, розчаруваннями і здобутками.

Немає коментарів:

Дописати коментар