Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 19 грудня 2019 р.

Коли янголи спускаються на землю...


Грудень – щедрий на свята місяць. З особливою любов’ю та нетерпінням зустрічають діти та дорослі перше новорічне диво - День Святого Миколая Чудотворця. Вже стало доброю традицією працівників Карлівської ЦРБ ім. А.Михайленка Марини Плюти та Анни Верпети проводити свято у колі друзів, людей з обмеженими фізичними можливостями.
Цього дня атмосфера в районному будинку культури була істинно святковою і позитивною адже відбувся святковий візит «Коли янголи спускаються на землю...»Бібліотекарі звернулися до присутніх з теплими та щирими словами вітання, бажали добра та здійснення всіх мрій. А конкурсна програма, яка передбачала різні цікаві конкурси та вікторини не залишила байдужою нікого із гостей. 
Приємним сюрпризом для учасників заходу стали привітання учнів 6-Б класу ЗОШ №1 (кл. керівник Замкова І.І.), які продекламували чудові вірші-побажання гостям заходу. Подих святкового настрою в очікуванні дива та виконання побажань охопив всіх без виключення. Адже це особливе свято для всіх людей, свято милосердя, добра, прощення та любові.
В Україні здавна шанують Миколая Чудотворця – захисника, наставника і покровителя дітей. Він дарує віру у здійснення найзаповітніших мрій, вселяє у душі світлі почуття. Тож будьте такими, як Святий Миколай. Завжди допомагайте тим, хто має потребу в турботі. Адже добро повертається до тих, хто робить добрі справи.


 

 

Немає коментарів:

Дописати коментар