Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 3 вересня 2019 р.

За нас ніхто планету не врятує…


Не рви, не знищи, не зруйнуй -
Ця заповідь для тебе,
Краси планети не зіпсуй –
Вона одна під небом.

XXI століття – це вік бурхливого технічного процесу. На даний час екологія – це спосіб життя і мислення кожної людини. Сьогодні вже мова йде не про те, щоб змінити життя, а щоб його врятувати. Ми вже звикли до висловів «екологічна безпека», «екологічна катастрофа». Тож першим уроком у 8-Б класі Карлівської гімназії ім. Н.Герасименко (кл. керівник К. Константінова) була екологічна година «За нас ніхто планету не врятує».
Катерина Валеріївна наголосила, що проблеми екології в наш час набувають все більш пріоритетного значення, перед людиною постає актуальне питання: як зберегти красу природи, не зірвавши рослину, не вбивши тварину?  На всі ці питання діти намагалися дати відповідь на літературно-екологічному круїзі «Нас зібрала одна природа», який здійснили разом з бібліографом Карлівської ЦРБ ім. А. Михайленка Мариною Плютою.
Марина Вікторівна підготувала своєрідний екскурс про життєво важливі оболонки Землі, було зачитано ряд поезій про природу, екологію, які підсилювали ідею заходу – збереження природи заради нашого майбутнього.
Також присутні мали змогу переглянути друковані видання, які були представлені на літературно-екологічній виставці: «Не руйнуй гармонії земної».


Немає коментарів:

Дописати коментар