Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 27 березня 2019 р.

Увага! Увага!

    До Карлівської ЦРБ ім. А. Михайленка надійшли нові книги. Запрошуємо всіх любителів художнього слова ознайомитись з ними. Всі книги представлені  на перегляді літератури «До нас завітала нова книга».


 Нікола Тесла
Мої винаходи. Автобіографія [текст] / Нікола Тесла; переклад з англ. Олександри Гординчук. – Львів: Видавництво Старого Лева, 2018. – 132 с.
З автобіографії легендарного винахідника в галузях електрики та механіки довідаєтеся про непересічні здібності юного Тесли, про його роботу над собою, перші спроби та найбільші досягнення, а також дізнаєтеся про його погляди на світ і розвиток цивілізації. А ще знайдете прецікаві передбачення щодо майбутнього людства, частина з яких лише нещодавно почали справджуватись. Для винахідників – теперішніх і майбутніх – та всіх, хто цікавиться технічним прогресом. 

 Ґейштор Александр
Слов’янська міфологія / Пер. з польськ. – К.: ТОВ «Видавництво «Кліо»», 2018. – 416 с.
У праці видатного польського історика Александра Ґейштора (1916-1999) представлено майже всеохопну картину розвитку вірувань слов’янських племен у дохристиянський період. В основі видання – перероблюваний і доповнюваний автором до останніх днів життя текс науково-популярної книжки, що вперше вийшла на початку 1980-х років і відтоді була тричі перевидана. Книга підійде для науковців та студентів-істориків, етнологів, фольклористів.

 Майкл А.Кусумано і Девід Б.Йоффі
Стратегії геніїв. П’ять найважливіших уроків від Білла Ґейтса, Енді Ґроува та Стіва Джобса. – Харків. Книжковий клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2000. – 256 с.
Девід присвячує цю книгу Енді Ґроуву – наставнику, критику, другу і керівнику, який спонукав його ніколи не здаватися та працювати старанніше. Майкл присвячує цю книгу Сяохуа та Піко, завдяки яким він завжди зосереджений на майбутньому.



 Тайсон Н.
Астрофізика для тих, хто цінує час / Ніл Деґрасс Тайсон ; пер. З англ. Д. Пілаша та М. Сидоренка. – К.: Вид. група КМ-БУКС, 2018.–200 с. 
Яка природа простору і часу? Яке наше місце у Всесвіті? Яке місце Всесвіту в наших життях? Немає кращого провідника по цих усіх питаннях, аніж всесвітньовідомий астрофізик, популяризатор науки та автор бестселерів Ніл Деґрасс Тайсон. Втім, мало хто з нас має час на споглядання зірок – тому Тайсон знайомить із ними чітко та лаконічно. Дотепний та цікавий текст поділено на невеликі порції, якими зручно підживлювати спраглий до відповідей мозок у перерві напруженого дня.

Водотика Т. 
Ігри відображень. Якою бачить Україну світ / Тетяна Водотика, Євген Магда. - Х.: Віват, 2016. - 352 с.
Науково-популярне дослідження висвітлює еволюцію міжнародного іміджу України в історичній ретроспективі, теоретичні та практичні аспекти роботи над ним. За географічним принципом розкрито чинники впливу на спосіб сприйняття України в сучасному світі. Особливу увагу приділено історичному та навіть філософському контекстам функціонування стереотипів про Україну, а також історичному та політичному бекграунду  формування її образу в різних країнах.

Немає коментарів:

Дописати коментар