Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 28 вересня 2018 р.

«Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід»

  

  Одним з основних напрямків роботи бібліотеки є робота з підвищення фахового рівня бібліотечного персоналу. Набуті на заняттях з підвищення кваліфікації знання дають змогу співробітникам бібліотек орієнтуватися в соціальних та виробничих умовах, закріплювати, розширювати та поглиблювати свій професійний кругозір.
  26 вересня 2018 року в Карлівській центральній районній бібліотеці ім. А.Г.Михайленка відбувся семінар «Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід».  В ході семінару були розглянуті питання щодо створення комфортних умов та впровадження інноваційних форм роботи з користувачами. Перед бібліотекарями поставлені конкретні завдання подальшого розвитку бібліотек та залучення до книги та читання юнацтва. Головна мета яких – перетворити бібліотеки з непопулярних інституцій на дружній та комфортний простір, де читачі почуватимуться зручно та невимушено.
   На семінар завітала начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Обифіст Тетяна Валентинівна, яка привітала присутніх  з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек .
   Директор централізованої бібліотечної системи Григоренко Ірина Володимирівна наголосила щодо необхідності бібліотекам нових ідей, нових проектів. Зміни, які відбуваються навкруги, потребують нових рішень, нових підходів, нового стилю та діалогу.
   Методист Ляскало Зоя Тарасівна представила презентацію «Можливості бібліотеки щодо просування читання у молодіжне середовище: сучасний підхід», надала методичні рекомендації щодо  вдосконалення роботи бібліотек з користувачами та поліпшення якості послуг.
  Захід пройшов в теплій та дружній обстановці. Обмін досвідом виявився дуже корисним, адже справити враження на сучасного читача, зробити бібліотеку яскравою, показати нестандартний зміст і форму, внести ауру новизни – завдання не із легких. Від якості роботи бібліотеки залежить якість поколінь – як сучасного, так і прийдешнього.Немає коментарів:

Дописати коментар