Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 21 серпня 2018 р.

Нові книги на полицях бібліотеки

Браун Д.
 Точка обману: роман / Ден Браун ; пер. з англ. В. Горбатька. – 3-тє вид. – Харків : Книжковий Клуб «Клуб Сімейного Дозвілля», 2017. - 528 с.
  В Арктиці знайдено восьмитонний уламок метеорита із закам’янілими рештками живих організмів, що свідчить про існування позаземного життя. На місце відкриття вирушають чотири незалежні науковці – астрофізик, палеонтолог, океанограф і фахівець із льодовиків. Коли вони опиняються за крок до розгадки, їх починають безжально вбивати…

Положій Є.В.
 Іловайськ : розповіді про справжніх людей / Євген Положій; худож.-оформлювач В.А. Боднар. – Харків : Фоліо, 2016. – 378 с.
 «Іловайськ» - книга про мужність, неймовірний героїзм і людяність українських солдат і офіцерів, бійців добровольчих батальйонів, батальйонів тероборони, всіх тих, хто опинився в кінці серпня 2014 року в «Іловайському котлі», що став найбільшою поразкою української армії в ході війни на сході . Це чесна книга про війну, яка, як відомо, нікого ще не зробила краще, натомість, серед крові, вогню та заліза люди залишаються людьми. Книга побудована на реальних подіях.

Положій Євген
 П’ять секунд, п’ять днів. Роман. - К. : Нора-Друк, 2016. – 176 с. – серія «Читацький клуб».
 П’ять секунд, п’ять днів, п’ять років, вічність – такий часовий алгоритм нового роману Євгена Положія. Головний герой, який все життя – у Вільних профспілках, на обох Майданах – бореться за справедливість, зрештою, коли починається війна, йде на фронт і там потрапляє в «Іловайський котел». Тяжко поранений, у складі групи з тридцяти бійців, намагається вижити в безнадійній ситуації. 

Винничук Ю.П.
 Цензор снів / Юрій Винничук; худож.-оформлювач Л.П. Вировець. – Київ: ДОВЖЕНКО БУКС, 2016. – 319 с.
 Головних героїв цього роману двоє. Вони різні за характером і поглядами, вони антиподи, але багато чого в них є спільного: зріст, вага, колір волосся, колір очей, вік. Коли дивитися на їхні юнацькі фото, складається враження, що це якщо не рідні, то принаймні брати у перших. Навіть пізніше, коли вони стали дорослими, і один з них зостався по-юнацькому худим, а другий огрядним, подібність все одно кидалася в очі. 

Таня Малярчук
 Забуття [текст] : роман / Таня Малярчук. – Львів : Видавництво Старого Лева, 2016. – 256 с. 
 Що таке час, як не кит, який поглинає все, зрівнюючи у бездонному череві геніїв і невдах, шляхетних добродіїв і політичних злочинців. У цьому романі тим славетним забутим є В’ячеслав Липинський, український історик польського походження, філософ і невдалий політик, засновник українського монархізму. Його життя було суцільним рухом проти вітру, пожертвою заради ідеї. Але й ним поживився синій кит української пам’яті. 

Немає коментарів:

Дописати коментар