Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 1 червня 2017 р.

Сity work fest in Karlivka


 

  3 червня 2017 року у м.Карлівка на центральній площі було проведено освітньо- профорієнтаційну інтерактивну дитячу гру «Сity work fest in Karlivka», де учнівській молоді було представлено різні напрями професійної діяльності. Такий захід проводиться в перше на теренах області і в нашому місті.
 Діти, відірвавшись від комп'ютерного життя, поринули у справжню реальність і отримали масу задоволення. Це дуже цікавий і потрібний проект, таким чином дітям намагаються привити любов до робітничих спеціальностей.
  Помилки у виборі професійного шляху, окрім матеріальних затрат, містять великий психологічний негатив, призводять до глибокого розчарування, конфліктних ситуацій, викликають почуття невпевненості в собі. Тому таким важливим для кожної молодої людини, яка офіційно складається з трьох компонентів: «хочу», «можу», «треба». Але, як свідчить практичний досвід щасливих у своїй справі людей, до цього слід додавати не менш цінну складову – «призначення». Про це та багато іншого молодь дізналась від бібліотечних працівників, які провели акцію «Майбутнє в твоїх руках».


Немає коментарів:

Дописати коментар