Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 4 квітня 2017 р.

Жменька сміху всім на втіху

    Міжнародний День сміху  відзначають в світі  1 квітня. У цей день прийнято розігрувати родичів, друзів, знайомих і просто незнайомих людей. Не існує достовірної інформації про те, як народилось це свято , але те, що його люблять і відзначають мільйони людей по всьому світу - факт незаперечний. В наш зовсім нелегкий час, з масою проблем різного характеру дуже важко бути оптимістом та шукати позитив у чомусь. Але вірити в краще потрібно, і  не тільки вірити, але й вносити самому щось хороше та веселе в наше повсякденне життя.
 Тому бібліотекарі ЦРБ ім. А.Михайленка влаштували учасникам клубу «Джерело» свято гумору «Жменька сміху всім на втіху», щоб пожартувати та привітати всіх, хто цінить гумор. 
 Дійство “сміхотерапії” почалось з розповіді Марини Наумової про виникнення Дня гумору. Продовжилося веселими та дотепними конкурсами, де молодь виявила неабиякі акторські здібності, звеселила всіх та викликала вибух позитивних емоцій. Найцікавішим моментом свята був конкурс на вміння жартувати, який відбувся у вигляді шоу “Показуха-пантоміма”. Всі учасники були нагороджені солодкими подарунками.
Немає коментарів:

Дописати коментар