Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 10 листопада 2016 р.

Семінар-практикум "Бібліотека - територія читання"

  Усе життя людина звертається до книг по досвід, знання, мудрі поради. А дитяче та юнацьке читання є запорукою прогресу культури суспільства. Навчити дітей читати, розуміти і цінувати книгу – є одним із основних завдань бібліотечного обслуговування. Саме про це йшла мова на останньому семінарі-практикумі бібліотечних працівників «Бібліотека – територія захоплюючого читання», що відбувся 9 листопада у ЦРБ ім. А.Михайленка. Відкрила семінар директор Карлівської ЦБС Наталія Мусієнко, яка ознайомила присутніх з пріоритетами діяльності  та напрямками розвитку бібліотек
  Методичні поради та консультації: «Трансформація бібліотечного простору – шлях до відкритого читання», «Дитина і бібліотека: стимулювання читання та  комфортність обслуговування», «Робота з молоддю – шлях до подолання кризи читання» надали  бібліотекар юнацького абонементу Світлана Глазко, методист ЦРБ Ірина Григоренко, зав. районною бібліотекою для дітей Наталія Хрулич. Проведений тренінг – спілкування «Інновації в бібліотеці – вимога часу» під час якого колеги ділились своїм досвідом та новаціями в обслуговуванні користувачів, відродження інтересу до читання. На завершення семінару проведена  ділова гра «Конфліктні ситуації в бібліотеці і шляхи їх вирішення».
  Підводячи підсумки семінару бібліотекарі Карлівської ЦБС визначили спектр нових ідей щодо поліпшення своєї роботи  в обслуговуванні користувачів.
Немає коментарів:

Дописати коментар