Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 21 жовтня 2016 р.

В своїй душі Вітчизну я несу


     День Захисника України - не просто дата в календарі, а одне з найвизначніших свят, яке  сповнене мужності й військової доблесті. До відзначення цієї знаменної дати долучилася Карлівська ЦРБ ім. А.Михайленка і провела годину майбутнього захисника «В своїй душі Вітчизну я несу», на яку завітали учні 10-х класів ЗОШ № 3 та учасники АТО Сергій Савчук і Олександр Нечай. Сьогодні, коли над Україною нависла небезпека, повним ходом йде війна на Сході України, подібні зустрічі з захисниками нашої держави сприяють патріотичному вихованню молодого покоління.
   Гості розповіли старшокласникам про тривожні події, які відбуваються в нашій країні і не залишають байдужими нікого. Зустріч пройшла в теплій, невимушеній атмосфері, запрошені відповідали на численні запитання присутніх, а в дарунок учні декламували вірші.


    До уваги присутніх був представлений відеофільм про героїчне служіння Батьківщині. Була запалена свічка скорботи тим, хто навічно пішов від нас, хто заради торжества справедливості жертвував собою.
 Бібліотекар від імені всіх присутніх висловила бійцям глибоку вдячність за мужність, відвагу і побажала всім мирного неба над головою.

Немає коментарів:

Дописати коментар