Загальна кількість переглядів сторінки

вівторок, 23 серпня 2016 р.

З Україною в серці


   У наших серцях – серпнева блакить неба і жовтий зерновий лан зливаються барвами української державності в символі свободи та праці.
  Незалежність - це свято, яке наповнює душу почуттям патріотизму та гордістю за свою націю, яка, пройшовши випробування, створила свою незалежну державу, знаменуючи єдність, міцність волі українського народу в усіх куточках нашої країни.
   З нагоди Дня Незалежності і  Дня Державного прапора України відбувся урочистий мітинг представників трудових колективів Карлівщини, традиційним доповненням якого стало покладання квітів працівниками бібліотеки до пам’ятника Т.Г.Шевченка.


   У читальному залі Карлівської ЦРБ ім. А.Михайленка для користувачів організовано виставку «З Україною в серці».


   З нагоди відзначення 25 річниці Незалежності України у Карлівському історико-краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу «Україна: шлях до незалежності та її становлення в умовах незалежності». Участь у засіданні взяли представники місцевої влади, музейні та бібліотечні працівники, працівники засобів масової інформації, які висвітлили питання історичної цінності звершення Акту Незалежності України та підсумки 25-річчя проголошення вільної держави. Учасники заходу поклали квіти до пам’ятного знака провіднику ідей незалежності славному Т.Г.Шевченку. 

Немає коментарів:

Дописати коментар