Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 25 листопада 2015 р.

Вечір поезії «Моя любов переживе мене»


Зірки гаснуть на землі,
Але спалахують на небесах
   Читачки жіночого клубу «Елегія» давно знайомі з творчістю поетеси Людмили Овдієнко, адже збірка антології сучасної жіночої поезії Полтавщини «Вишнева повінь», у якій містяться і вірші Людмили Овдієнко, є віддзеркаленням думок і мрій жіноцтва, настільною книгою, молитвою.
  З болем у серці сприйняли «Елегівці» звістку про смерть поетеси. Мріяли провести вечір поезії з Людмилою Овдієнко, а зібралися на вечір пам’яті. Важко повірити, що жінки з великими прекрасними очима вже немає серед нас…
  Але залишились вірші. Такі по-народному прості, але аристократичні, з особливою оголеністю почуттів. Це її неприкаяні сумніви й болі, її зустрічний трепет і солодкий порив, і гіркота розгубленості від розчарування.
  Натхненно, вкладаючи власні спогади і болі, читали жінки улюблені вірші авторки. переглядаючи відео, із хвилюванням прислухались до кожного слова поетеси на презентації останньої збірки «Життя вже майже зрозуміле…». Із теплотою і ніжністю розповіла про свою двоюрідну сестричку, Мілочку, як її називали в родині, активістка клубу «Елегія» Галина Войтенко. Згадала і перші літературні спроби, і вихід дебютної збірочки – «метелика», і визнання поетеси.
  Закінчився вечір хвилиною мовчання та запаленням символічної свічки пам’яті, пам’яті про Жінку, Матір, Поета…
Торкнусь востаннє
до щоки щокою,
Легенько подихом
пригладиш коси.
Ти пам’ятай, що я
була такою
Легкою, наче
гілка абрикоси…


Немає коментарів:

Дописати коментар