Загальна кількість переглядів сторінки

суботу, 23 серпня 2014 р.

Засідання круглого столу

Незалежність України: вибір і усвідомлення
    Україна - країна трагедій і краси, країна гарячої любові до народу, довгої вікової героїчної боротьби за його волю. Україна - це всі ми разом, в радощах і турботах, в реальних діях за майбутнє нашої Батьківщини.
   Любити свою Батьківщину, знати її історію, шанувати пам'ять пращурів - означає бути патріотом, берегти та примножувати все те краще, що зберегли для тебе інші. І для цього, передусім треба бути достойним громадянином своєї держави.
   Саме сьогодні, у цей чудовий серпневий день, у районному краєзнавчому музеї відбулося засідання круглого столу "Незалежність України: вибір і усвідомлення". Про історичні віхи розвитку незалежної України розповів у своєму повідомленні учитель історії міської школи №1 Кас’яненко Олег Миколайович. 
   Науковий працівник музею Монастиренко Валентина Павлівна повідомила про роль права у нинішньому суспільстві.          
    Україні, яка відбулася, постала і стверджується в світі як суверенна, соборна європейська держава присвячена книжково - ілюстративна виставка, з  матеріалами якої присутніх ознайомила бібліограф центральної районної бібліотеки імені Анатолія Михайленка Плюта Марина Вікторівна.
   Хвилиною мовчання було вшановано пам'ять хоробрих синів українського народу, які поклали своє життя за незалежність України.
        

Немає коментарів:

Дописати коментар