Загальна кількість переглядів сторінки

пʼятниця, 18 квітня 2014 р.

"Я родом звідти, де біленька хата"

На Карлівщині завжди з пошаною відносилися до земляків, які прославили свою батьківщину за її межами. Анатолій Григорович Михайленко – один із найшанованіших краян. Письменник, публіцист, Заслужений журналіст України, талановитий та просто людяний, таким залишився він у пам’яті рідних, близьких, друзів, пересічних громадян, з якими його зводила доля. Його немає між нами, але справа Добротворця (так називали Анатолія Григоровича товариші) – жива.
Її продовжують і в Карлівській центральній районній бібліотеці,  яка вже рік носить ім’я славетного земляка. В переддень 75-річчя з дня народження Анатолія Михайленка, що припадає на 22 квітня, в читальному залі бібліотеки відбулася літературна мандрівка «Його шлях – література». Її відвідали учні 8- А класу Карлівської ЗОШ № 1.
Юні карлівчани зацікавлено прослухали розповідь бібліотекаря Олександри Таран про долю письменника, доповненням стала мультимедійна презентація, створена на основі біографічних фактів та сімейних фото. Учні відкривали для себе Михайленка – письменника, Михайленка – особистість, Михайленка – людину. Його творчість та життя нерозривно зв’язані з рідною землею: «Та головне, що я назавжди полтавець» - писав Анатолій Григорович. Цією любов’ю пронизані всі його твори - це і було головною темою зустрічі: шанувати рідну землю, так як шанував її письменник. Життєве кредо Анатолія Михайленка: «Треба поважати в світі, що живе, комашку і рослинку. Тоді тільки навчишся поважати людське життя», і він дотримувався цього принципу. Тому і опинився на передовій Чорнобильської трагедії, тому і згас, не доживши свого 70-річчя.
«Це була світла особистість, а цього світла, ой як, не вистачає сьогоднішньому дню» - сказав про письменника його друг і колега Вадим Крищенко. Тож, якщо ви бажаєте доторкнутися до світлої творчості письменника та публіциста, нашого земляка Анатолія Григоровича Михайленка ми запрошуємо вас до Карлівської центральної районної бібліотеки. Віртуальну книжкову виставку письменника ви можете переглянути на веб-ресурсах бібліотеки за адресою: http://urls.by/27nh; біографічні дані на сторінці: http://urls.by/27nj.


Немає коментарів:

Дописати коментар