У славній когорті видатних земляків гідне місце займає творчість Анатолія
Михайленка – відомого письменника, публіциста, Заслуженого журналіста України. Щедра
карлівська земля подарувала людям талановитого митця, дала йому дужі крила
високого творчого польоту.
22 квітня Анатолію Григоровичу виповнилося б 76 років. З нагоди роковин
відомого земляка пропонуємо до вашої уваги віртуальну книжкову виставку,
присвячену А.Михайленку.
Михайленко А.Г.
Оливкова гілка з Рима: Італійські нотатки / А.Г.Михайленко. - К.:Веселка, 1985. - 80 с.
Нариси про Італію, країну великої древньої культури, про зустрічі з простими людьми - дітьми і дорослими.
Нариси про Італію, країну великої древньої культури, про зустрічі з простими людьми - дітьми і дорослими.
Михайленко А.Г.
Магія місячного затемнення / А.Г.Михайленко. - К.: Ред. газети "Вісті", 2009. - 445 с.
У книгу увійшли публіцистичні та літературно-художні твори Анатолія Михайленка - відомого письменника, заслуженого журналіста України.
Ця книга - намагання осмислити автором свій слід у журналістиці, спокутуватися, подякувати вчителям і друзям. А ще - художня проза, у якій головні теми - тонка психологія людських стосунків і любові.
Осіннє золото / автор і упоряд. А.Михайленко. - К.: Ред. газ. "Вісті", 2007. - 351 с.
Ця книжка - про лауреатів літературно-мистецької премії ім. Дмитра Луценка "Осіннє золото", заснованої 2001 р. з нагоди 80-річчя видатного поета-піснетворця редакцією газети "Вісті". На сторінках книжки читачі зустрінуться з лауреатами премії.
Ткаченко А.К.
Повертайтеся живими / А.К.Ткаченко, А.Г.Михайленко. - К.: Політвидав України, 1984. - 311 с.
На основі архівних документів і спогадів учасників подій автори відкривають невідому сторінку діяльності підпільної комсомольсько-молодіжної групи в роки тимчасової фашистської окупації Києва.
Михайленко А.Г.
Четвертий день шторму: повісті, оповідання. - К.: Рад. письменник, 1981. - 222 с.
Четвертий день не вщухає шторм, змушуючи припинити всі роботи на маленькому штучному острівці - морській буровій. У складних випробуваннях розкриваються й загартовуються вдачі молодих геологів.
Михайленко А.Г.
Легенда для генерала: повість / А.Г.Михайленко, А.К. Ткаченко. - К.: Молодь, 1984. - 192 с.
У повісті, написаній на основі архівних документів, автори відкривають невідому широкому читачеві героїчну сторінку діяльності чекістів улітку 1923 року.
Михайленко А.Г.
Що з вами сталося, хлопчики?: повісті та оповідання / А.Г.Михайленко. - К.: Молодь, 1990. - 248 с.
Книжка відомого українського письменника присвячена проблемам життя сучасної молоді. Автор зображає своїх героїв у крутих переломних моментах життя, коли в екстремальних ситуаціях викристалізовуються характери юнаків та дівчат, що стоять на порозі зрілості.
Дорога пройдена двічі: роман / А.Г.Михайленко. - К.: Рад. письменник, 1985. - 263 с.
Роман про минулу війну і про сьогоднішній день. Про шлях, яким пройшов окупованою територією головний герой Аньон, виконуючи важливе бойове завдання, і про людей, з котрими доводилося йому зустрічатися.Через багато років він вдруге пройшов тією ж дорогою. Його покликала память війни, вічний неоплатний борг перед власною совістю і людьми, перед минулим і майбутнім. Минуле і сучасне тісно переплелося в долях героїв роману.
Михайленко А.Г.
Моя ти доле чорнобрива: художньо-публіцистичні нариси / А.Г.Михайленко. - К.: Вид.центр "Просвіта", 2004. - 272 с.
Збірка складається з нарисів відомого письменника Анатолія Михайленка, присвячених видатним особистостям, що зробили вагомий внесок в історію української культури.
Михайленко А.Г.
Вода Вербової криниці: повісті: для серед. шк. віку / А.Г.Михайленко. - К.: Веселка, 1986. - 248 с.
У повістях діють одні і ті ж герої - піонери. Про патріотичні справи, що проявилися у пошуках імен загиблих партизанів, про життя й пригоди в таборі праці та відпочинку, де разом з радянськими піонерами працюють їхні ровесники з Чехословаччини розповідається у книзі.
Михайленко А.Г.
Ранні конвалії: повісті, оповідання. - К.: Молодь, 1982. - 288 с.
До нової книжки ввійшли повісті та оповідання про наших сучасників. Вірність обов'язку перед людьми, першому коханню, багатство душі людської душі і зубожіння тих, хто пасує перед труднощами - такі проблеми хвилюють автора. Твори пронизані наскрізною думкою: що є любов людська.
Михайленко А.Г.Пливе мій човен; Запах полину: повісті:для ст. шк. віку / А.Г.Михайленко. - К.: Веселка, 1991. - 302 с.
У повістях показано різні пласти життя, але твори пройняті схожими почуттями: тривогою і болем, бажанням привернути увагу до таких непростих морально-етичних проблем, як черствість, пристосовництво, зло, породжене подвійною мораллю.
Михайленко А.Г.
Заки море перелечу...: худож.-докум. розповідь: для серед. шк. віку / А.Г.Михайленко, худож. Є.І.Корольков. - К.: Веселка, 1992. - 176 с.
Художньо-документальна розповідь про вихідців з України, які в різні часи і з різних причин залишили батьківщину, про те, що вони здобули і що втратили у своєму житті.
Михайленко А.Г.
Політ Європа - Азія: повісті / А.Г.Михайленко. - К.: Рад.письменник, 1983 . - 288 с.
Герої книги сучасного українського письменника - жителі міст і сіл - льотчики-випробувачі, карбувальник-каменотес, журналіст, трудівники приміського колгоспу. Про авіарейс, здійснений з важливим вантажем йдеться в повісті, яка дала назву книжці.
Михайленко А.Г.
Живі камінчики: казки / А.Г.Михайленко. - К.: Веселка, 1987. - 31 с.
До збірки увійшли казки Анатолія Михайленка: "Хлопчик, який хотів бути метеликом", "Де ховається літо", "Каченя, яке не вміло літати", "Живі камінчики".
Михайленко А.Г.
Останній поворот: повісті, оповідання / А.Г.Михайленко. - К.: Молодь, 1986. - 296 с.
До книги увійшли повісті та оповідання, присвячені подіям Великої Вітчизняної війни та на сучасну тему, в яких йдеться про моральні якості людини в найрізноманітніших життєвих ситуаціях, про глибокі людські почуття, дружбу і товариськість.
Михайленко А.Г.
Ордалія: роман / А.Г.Михайленко. - К.: Рад. письменник, 1987. - 351 с.
Роман присвячений подіям Великої Вітчизняної війни. В центрі авторської уваги - звичайні на перший погляд, а насправді трагічні і героїчні долі наших жінок, котрим випало перенести випробування сирітством своїх дітей і власним вдівством, любов'ю і ненавистю, вірністю і зрадою, важкою працею.
Михайленко А.Г.
Завжди, коли повертаюся додому: роман / А.Г.Михайленко. - К.: Рад.письменник, 1989. - 367 с.
Твір продовжує деякі лінії роману "Ордалія", що вийшов раніше. Діють у ньому діти головних героїв попереднього роману, наші сучасники. В мозаїчній манері автор змальовує минуле і сучасне, як безперервний потік життя, шукає ті корені, з яких виріс бур'ян застійних явищ.
Немає коментарів:
Дописати коментар