Загальна кількість переглядів сторінки

четвер, 21 лютого 2013 р.

До Лесі по науку любові

   У свідомості багатьох поколінь українців з іменем Лесі Українки пов'язувалася поняття борець, який долає фізичний біль, мужньо зносить недуги, жодним словом не нарікає на долю і не чекає співчуття. Та ще більшого захоплення заслуговує вона як жінка любляча, готова на жертви заради коханого.
    До 142 річниці від дня народження Лесі Українки в центральній районній бібліотеці проведено усний журнал "До Лесі по науку любові"для учнів 10-Б та 10-В класів гімназії ім. Н.Герасименко. 
   "Що таке кохання?", "Що краще: кохати чи бути коханим?" - ці питання хвилюють юних. Це засвідчують відповіді учнів на питання анкети, проведеної напередодні. Тож свої сумніви і роздуми вони звіряли з Лесею, її життєвим і творчим прикладом. Звучали уривки безсмертних творів поетеси у виконанні старшокласників, Ілюхіною Дар'єю та Долошком Владиславом майстерно розіграний діалог Мавки та Лукаша.
  Хтось у творах Лесі знайшов думки, співзвучні своїм, когось вона спонукала до дискусії, та головне, що всі замислились над питаннями, що в усі часи хвилювали людей.
О дівчино горда! Порадь, як любов осягти,
І як нам усім так навчитися палко кохати.
Щоб аж до останнього..Так, як уміла це ти,
І навіть, якщо за любов не діждемося плати...
  Усний журнал був проведений бібліотекарем відділу організації і використання єдиного фонду Плахотничою С.Л. в рамках роботи молодіжного літературного клубу "Джерело" за сприяння класних керівників 11 - Б та 11 - В класів гімназії ім. Н. Герасименко Прогнімак Н.Б. та Безсмертної В.І.

Немає коментарів:

Дописати коментар