Загальна кількість переглядів сторінки

середа, 13 червня 2012 р.

Урок етикету

"Етикет одруження. Шлюб"

(до Міжнародного дня сім"ї)

      Основою створення сім'ї має бути лише любов. Сім'я без любові - це лише виконання обов'язків.                               

                                                                           Силован Рамішвілі

      

Будучи одним з основних інститутів суспільства, першою сходинкою соціалізації людини, сім'я розвивається та видозмінюється разом із навколишнім світом, по-своєму реагуючи на вимоги часу, відповідаючи на громадські потреби і сама формуючи їх.
Сім'я, як основний елемент суспільства, була і залишається берегинею людських цінностей, культури та історичної наступності поколінь, чинником стабільності та розвитку. Завдяки родині міцніє і розвивається держава, зростає добробут народу.
15 травня весь світ святкує Міжнародний день сім'ї
Свято покликане привернути увагу громадськості на проблеми, які існують у кожній сім'ї, та шляхи їх вирішення. Цього дня проходять різні тематичні практикуми і конференції, а також радіо і телепрограми, присвячені цій темі. 
Наша бібліотека теж не оминула увагою це свято, і тому бібліотекар читального залу Матюшова Юлія та бібліограф Плюта Марина зустрілися із учнями СПТУ-50, де провели урок етикету "Етикет одруження. Шлюб".


Учні висловлювали свою думку про майбутню сім'ю, про стосунки в родині, як вони уявляють своє майбутнє сімейне життя. Прозвучали вірші у виконанні Мусійчука Ігора та Курінного Олега.


  Також молодь подивилася презентацію "День матері", яку підготувала бібліотекар СПТУ-50 Ночовна Лідія Михайлівна.


Потім присутні послухали про материнський подвиг Олександри Деревської та заключне слово бібліографа "Сім'я - джерело любові, поваги, солідарності та прихильності, того на чому будується будь-яке цивілізоване суспільство, без чого не може існувати людина".


                                                                    

Немає коментарів:

Дописати коментар